Počinje nova kupališna sezona

64694548_2694311570598442_6854296388805591040_n

Bazen Belišće sagrađen je prije 42 godine, a ovogodišnja sezona kupanja počinje danas (27. lipnja) u 11 sati. Kao i inače, na dan otvorenja nove kupališne sezone, ulaz je za sve posjetitelje besplatan.

Uz zabavne sadržaje, na bazenu s radom počinje i wellness kutak. Na ulazu se svakodnevno u radnom vremenu bazena od 11 do 20 sati mogu kupiti sezonske ulaznice. Cijena sezonske ulaznice je 100 kuna za učenike i studente (uz predočenje indeksa) i 200 kuna za odrasle. Prilikom uplate, potrebno je priložiti jednu fotografiju koja će nakon izrade sezonske ulaznice biti vraćena vlasniku.

Što se tiče dnevnih ulaznica, cijena za učenike i studente je 7 kuna, a za odrasle 15 kuna i to do 17 sati. Nakon tog vremena, učenici i studenti plaćaju 4, a odrasli 8 kuna. Za djecu do 7 godina ulaz je besplatan, no oni uvijek u pratnji moraju imati punoljetnu osobu.

Wellness kutak posjetitelje očekuje od utorka do subote u vremenu od 11 do 19 sati, a ondje se može uživati u korištenju saune, solarija i različitih vrsta masaža. Sve cijene se mogu vidjeti na web stranici Kombela, kao i doznati na licu mjesta. Ipak, vrijedi istaknuti i pakete koje nudi wellness kutak na belišćanskom bazenu, poput sportskog, anticelulitnog, aroma, parcijalnog i sauna paketa.

Boravak u wellness kutku kao i na prostoru cijelog bazena treba biti u skladu s trenutnim epidemiološkim mjerama, a sve posjetitelje se moli da se pridržavaju tih mjera kako bi zaštitili sebe i druge.

Najnovije VIJESTI

Skip to content