Matica umirovljenika grada Belišća, u suradnji s patronažnim sestrama Doma zdravlja OBŽ, organizira besplatnu kontrolu krvnog tlaka i razine šećera u krvi. Cilj akcije je podizanje svijesti o važnosti redovitih zdravstvenih pregleda te pravovremeno otkrivanje mogućih zdravstvenih problema.
Preventivna akcija održat će se u srijedu, 15. travnja, u vremenu od 9:30 do 10:30 sati, u prostoru Matice umirovljenika grada Belišća.
Organizatori pozivaju sve zainteresirane građane da se odazovu ovoj akciji i iskoriste priliku za besplatnu kontrolu zdravlja.



