Matica umirovljenika Grada Belišća organizira preventivnu zdravstvenu akciju za građane.
U suradnji s patronažnim sestrama Dom zdravlja Osječko-baranjske županije bit će provedena kontrola krvnog tlaka i razine šećera u krvi. Akcija će se održati u srijedu, 18. veljače 2026. godine, s početkom u 9 sati i 30 minuta, u prostorijama Matice umirovljenika u Belišću.
Pozivaju se svi građani koji žele provjeriti svoje zdravstveno stanje da se odazovu ovoj preventivnoj akciji.


