Gradonačelnica na uskrsnoj priredbi u Dječjem vrtiću Maslačak

dji_fly_20260402_102618_857_1775118479531_photo-scaled

U dvorištu Dječjeg vrtića Maslačak održana je vesela uskrsna priredba.

Djeca su sa svojim odgojiteljicama i odgojiteljima pripremila uskrsne pjesme i recitacije koje su razveselile sve prisutne.

Priredbi je nazočila gradonačelnica Ivana Jerbić i pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti i civilno društvo Ivan Poštić, a gradonačelnica je tom prigodom uputila čestitke djeci i odgojiteljima.

Tekst: Ana Pavlović Martinović; Foto:Ina Zamaklar, Matej Šimić

Najnovije VIJESTI