
U Gradskoj knjižnici i čitaonici Belišće ljetne kreativne radionice za djecu odvijaju se prema planu pa će se tako u četvrtak, 14. kolovoza 2025., u 10 sati održati nova radionica pod nazivom „Oslikajmo šalice“.
Djeca koja budu sudjelovala na radionici oslikavat će, prema vlastitim zamislima, bijele šalice koristeći Posca flomastere, a kako se to radi, pokazat će im učiteljica Marija Šimić iz Valpova. Knjižnica će kao i svakoga puta osigurati sav potreban materijal, no mali sudionici mogu slobodno ponijeti i svoje Posca flomastere. Za sudjelovanje je obvezna pravovremena prijava zbog ograničenog broja mjesta.
Knjižničarke ovom prilikom obavještavaju cjelokupnu javnost da će Knjižnica u četvrtak raditi prijepodnevnu smjenu od 8 do 13 sati zbog blagdana Velike Gospe. Na sam blagdan u petak, 15. kolovoza, Knjižnica će biti zatvorena.
Tekst: Dijana Crljenić
Fotografije: Marija Šimić, Gradska knjižnica i čitaonica Belišće
